Yararlı Bilgiler

1

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Amca Oto Kurtarmanın temel prensibi olan müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur.
2

7/24 YOL YARDIM DESTEĞİ

Amca Oto Kurtarma olarak Konya'nın her yerine 7/24 oto kurtarma ve yol yardım hizmeti vermekteyiz.
4

GÜVENİLİR HİZMET

Yolda kaldığınızda, size güvenilirlik sunarak son sistem ekipmanlarımızla destek olmaktayız.
3

HIZLI VE ACİL DESTEK

Hangi koşulda olursanız olun, hizmet bölgelerimiz dahilinde en hızlı şekilde olay yerine geliyor ve probleminize çözüm üretiyoruz.

AMCA OTO KURTARMA YOL YARDIM

0536 330 32 29
Oto kurtarma için gelen aracın teknik anlamda imkânları aracı taşıyacak kadar yeterli değil ise taşıma işlemi kesinlikle yapılmamalıdır. Buna örnek verilecek olursa, devrilen bir aracın ya da kamyonetin çekilmesi için farklı ekipmanlar gerekmektedir. Normal araç çekiciler ile bu araçların çekilmesi mümkün olmadığı için kazalara yol açabilmektedir.
Yolda kalan kişiler tarafından aranan AMCA oto kurtarma öncelikle ne tür bir aracın yolda kaldığı bilgisini alır. Buna göre hangi sistem ile ve hangi çekici ile oto kurtarma işleminin yapılacağına karar verilir.
Güçlü vinç makineleri ile yolda kalan araçların bir yerden başka bir yere taşınma işlemine oto kurtarma denilmektedir. Herkesin başına gelebilecek bu durum sıkıntılı anların yaşanmasına neden olmaktadır. Bu konuda KONYA oto kurtarma anlamında gelişmiş bir şehirdir. Açılan birçok firma isteyen herkese bu anlamda hizmet vermektedir. Bazen beklenmedik zamanlarda araç aniden arıza yapar ve yolda kalır. Özellikle bayanlar veya çocuklarla yolculuk yapanlar için bu durum sorun yaratmaktadır. Ayrıca araç ıssız bir yerde kaldığında yardım istenecek kimse de bulunamadığında AMCA oto kurtarma olarak yardımınıza koşmaktadır. Oto kurtarmanın en büyük avantajı, yolda seyir halinde iken anlaşılmaktadır. Aniden bozulan araçların tamir için servise götürülmesi gerekebilir. Ancak uzak mesafede araç bozulduğu ve yolda kaldığında başvurulacak tek yol oto kurtarma servisini aramaktır. Günün her saatinde hizmet veren firmalardan biri aranarak yer bildirimi yapılmaktadır. Bu bölgeye ve araca en uygun çekici aracını gönderen AMCA OTO KURTARMA sayesinde araç istenilen yere götürülmektedir.
Çekme işlemi yapılacağında aracın çok sağlam ve güvenli bir şekilde çekiciye taşınması gerekir ve çekim işlemi esnasında aracın etrafında hiç kimsenin bulunmaması gerekir. Oto kurtarma ile taşınan aracın içerisindeki herkes indirilerek araç boş bir şekilde taşınmalıdır.
14 Nisan 2022
ÇEKİCİ, OTO KURTARICI, KREDİ KARTI
Konya Oto Çekici Kredi Kart
18 Ocak 2021
ÇEKİCİ, OTO KURTARICI, KREDİ KARTI
kredi kartı hizmetimiz var
27 Şubat 2020
KARATAY MERKEZ ÇEKİCİ KURTARICI HİZMETLERİ OTO KURTARMA YOL YARDIM
KONYA KARATAY SANAYİ OTO KURTARMA ÇEKİCİ YOL YARDIM HİZMETLERİ
27 Şubat 2020
KONYA Selçuklu OTO KURTARMA ÇEKİCİ
KONYA SELÇUKLU OTO KURTARMA ÇEKİCİ KONYADA ARABA ÇEKİCİ KURTARICISI AMCA OTO KURTARMA konya oto kurtarma & konya çekici kaya 7/24 yol yardim
26 Şubat 2020
Akşehir
AKŞEHİR YOL YARDIM İHTİYACINIZ VAR İSE AMCA OTO KURTARMA ÇEKİCİ HİZMETİMİZ AKŞEHİRE VARDIR
22 Şubat 2020
Beyşehir KONYA
22 Şubat 2020
Altınekin OTO ÇEKİCİ
22 Şubat 2020
Akören oto çekici yol yardım
17 Şubat 2020
Ahırlı Oto Çekici Kurtarıcı